Oproštajna zabava IX. razreda

Objavljeno: Petak, 07 Lipanj 2024 Napisao/la Gabrijela Prskalo

U petak, 7. lipnja 2024. godine u 20:00 sati upriličena je oproštajna zabava koju su organizirali učenici IX.a i IX.b razreda. Učenici su se oprostili od svojih razrednika Marine Vila i Srđana Malikanovića,  od svih svojih predmetnih nastavnika, učiteljice Mihaele Mihaljević i ostalih djelatnika naše škole. Kratkim programom i govorima, za svakoga nazočnog imali su  lijepu riječ  . Sve su okrunili sa prekrasnim žutim krunama, te na taj način iskazali poštovanje i zahvalu za sve ove godine provedene u osnovnoj školi. Na oproštajnoj je nazočio i općinski načelnik koji je pomogao u financiranju iste, te mu se ovim putem i zahvaljujemo. Cijela večer je prošla u ugodnom ozračju, pozitivnoj i veseloj atmosferi, baš onako kako priliči takvim događajima.

„Dragi naši devetaši,

Završetkom osnovne škole postajete mladi ljudi pred kojima stoje nove životne zadaće. Ne zaboravite osnovnu školu, svoje učitelje , nastavnike. Oni su, kao i vaši roditelji, uložili puno rada i truda u vaše školovanje, vaš odgoj, prepoznali neke vaše sposobnosti, a na vama je da ih dalje razvijate Želimo vam da upište srednju školu prema vašim ambicijama i sposobnostima, onu koju vi želite. Učite, radite, trudite se na pravilan način rješavati sve poteškoće na koje ćete nailaziti. Kojim god zanimanjem se budete bavili u životu, želimo vam da budete sretni i zadovoljni. Budite dobri, poštujte svoje roditelje, buduće profesore. Optimistično koračajte kroz život. Čast nam je i zadovoljstvo što ste bili naši učenici. Želimo vam sreću u daljnjem životu!“